Відвідати Анкету користувача Operator alte Dating   Operator alte Dating  Дата створення: неділя, 12 квітня, 2015 - 23:44

Сни про кохання, самі рідкісні тлумачення

Назад
Українська
Сни про кохання, самі рідкісні тлумачення

Сон про любов. Побачити в сні кохану людину - означає задоволення Вашим теперішнім оточенням. Побачити, що любов інших наповнює Вас щастям, передвіщає, що успішне ведення справ дасть Вам достаток і волю від повсякденних турбот. Якщо Ви виявите в сні, що любов пройшла або вже не викликає відповідного почуття - це означає, що перед Вами встане важке запитання: чи не краще Вам змінити свій спосіб життя або женитися й домогтися успіху, щоб забезпечити своє майбутнє. Для чоловіка або дружини побачити в сні, що вони люблять один одного, означає величезне сімейне щастя й веселі тямущі діти, які принесуть їм радість. Побачити в сні люблячих батьків - передвіщає, що Ви виховаєте в собі прямоту характеру й сталість у прагненні досягти добробуту й положення в суспільстві. У сні любити тварин - вказує на задоволеність, хоча, може Бути, Ви самі так не вважаєте; але через якийсь час доля винагородить Вас усім, що дасть Вам це відчуття.
 
Сон про поцілунок. Побачити в сні дітей, що цілуються, - означає щасливе примирення в родині й задоволення в роботі. Побачити, що Ви цілуєте свою матір - передвіщає, що Вас чекає успіх в підприємництві, любов і повага друзів. Цілувати брата або сестру - знак майбутніх задоволень і доброї дружби. Цілувати кохану в темряві - передвіщає небезпеки й розпусту, а цілувати її при світлі - означає, що Ви не зміните своїх шляхетних відносин до жінок. Цілувати в сні незнайому жінку - передвісник аморальних вчинків. Побачити, що суперник цілує Вашу кохану - знак, що Вам грозить небезпека втратити її повагу. Для чоловіка й жінки побачити сон, у якому вони цілують один одного - означає духовну гармонію, що ніколи не покине їхній будинок. Якщо в сні Ви цілуєте ворога - це означає, що Ви доможетеся успіху в примиренні із другом. Якщо молодій особі сниться, як хтось застиг її зненацька, коли вона цілувалася із шанувальником - сон передвіщає їй зухвалі вчинки з боку її мнимих друзів.
 
Сон про коханця. Бачити в сні, що Вам не подобається Ваш коханець, передвіщає, що хтось, що заявляє свої права на Вас, може оточити Вас неприємностями. Якщо Ви бачите поруч із собою в ліжку людину незнайому - Ваша незадоволеність буквально всім буде вносити занепокоєння в життя всіх навколишніх. Якщо з Вами в ліжку перебуває якась тварина - то Вас очікують невдачі без кінця й краю.

Сон про коханку. Для чоловіка бачити в сні, що він у товаристві коханки, передвіщає погрозу публічної ганьби, що затьмарить його щирий характер і стан справ. Для жінки бачити себе в сні наложницею - означає, що вона сама себе принизить непристойною поведінкою. Якщо чоловік бачить у сні, що його коханка невірна йому - це означає зіткнення, що відбудеться наяву з давніми ворогами. В результаті цього його очікують втрати.

Адміністрація сайту

Оцінка: 5 (голосів 2)