На цей сайт я прийшла з надією зустріти коханого ...

Украинский
Катя

На цей сайт я прийшла з надією зустріти коханого чоловіка, спілкувалася з деякими чоловіками, але після деякого спілкування бачила, що ці люди не поділяють моїх поглядів на життя, трохи згодом я дала шлюбне оголошення зі своїм номером телефону, і настроїлася на пошук чоловіка-однодумця. Бо подумала, що підлаштовуватися під когось і не мати змоги поговорити на одні теми, це не для мене. Я розумію, що ідеальних людей не має, в кожного є свій "вітер в голові", я такий "вітер" стараюся викидати з голови, а комусь подобається бути садомозо, мені подобаються чоловіки, які самовдосконалюються, а не шукають всіх довкола винних в їх проблемах.
І от коли дала свій телефон у шлюбне оголошення, то дзвонили різні мужчини,такі які надоїдали, або дзвонили вночі, я звісно давала їх в чорний список в телефоні, адже порядна людина поважає і себе і інших.
Згодом голос одного чоловіка припав до душі, з ним я і зустрілася. Вже три місяці ми зустрічаємося, я забрала анкету зі сайту і від щирої душі подякувала Адміністрації, вони мені дуже допомогли, прекрасному сайту за зустріч з коханою людиною.

Оценок еще нет, будьте первые